Boest. Vinylplaat.
€15,00
Gedichten van Antoine Boute, Andy Fierens, Jess De Gruyter, Els Moors, Mauro Pawlowski, Xavier Roelens, Michaël Vandebril, Christophe Vekeman en Stijn Vranken. Met een remix van Mauro Pawlowski.
2009 Antwerpen Demian oplage 500 exemplaren
In stock
Gerelateerd

Jeroen Brouwers. Laatste plicht.
Terugdenken aan Hans Roest (1917-2006). Feuilletons 10. 2018 Antwerpen, Demian, in samenwerking met Atlas Contact. 88p. Geïllustreerd. 21:14 cm. Ingenaaid. Omslag in tweekleuren hoogdruk. Grafische vormgeving: Jelle Jespers.
“Je moet lezen, hield meneer Roest mij voor, de klemtoon even vaak op het laatste en op het een-na-laatste-woord. Véél lezen!”

Brouwers in Brussel. Gwennie Debergh / Jeroen Brouwers
2000 Antwerpen / Brussel Demian / VUB Press Eerste druk 191p. 24,5:15,5 cm. Gebonden, papieren band.

Freddy de Vree. Ziggurat.
2000 Antwerpen Demian Eerste druk, oplage 250 exemplaren. Met handgeschreven omslagtitel, in zilver, door Freddy de Vree. 21:15 cm. ingenaaid

Willem M. Roggeman. Blue Notebook. Jazzgedichten. Voorwoord Simon Vinkenoog.
2006 Antwerpen Demian Eerste druk, oplage 250 exemplaren 32p. 21:21 cm. ingenaaid

Pjeroo Roobjee. Strelingen en Minnetucht.
2007 Antwerpen Demian Eerste druk, oplage 400 exemplaren 81p. 20,5:14,5 cm. Ingenaaid.

Remco Campert / Ysbrant. Langs de kaai.
Vijf gedichten van Remco Campert met tekeningen van Ysbrant. Langs de kaai verscheen in samenwerking met De Vrienden van De Zwarte Panter en werd voorgesteld op 14 mei 2016 ter gelegenheid van de Ysbrant tentoonstelling Selinunte bij Galerie De Zwarte Panter.
De oplage bestaat uit 160 genummerde exemplaren. 32p. 19,5:14 cm. hardcover. Vormgeving: Jelle Jespers.
De eerste tien exemplaren zijn Romeins genummerd en bevatten een originele tekening van Ysbrant. (niet meer beschikbaar)
De verdere oplage is opgedeeld in twee reeksen van 75 Arabisch genummerde en gesigneerde exemplaren.


